Komunikaty

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI PODOKRĘGU ZABRZE ROCZNIK 2012 DZIEWCZĄT

21/06/2021 17:30 Barbara Knebel

Komisja Szkolenia Podokręgu Zabrze zawiadamia, iż n/w zawodniczki zostały zakwalifikowane do udziału w turnieju Silesia Cup Reprezentacji Podokręgu Zabrze rocznik 2012 dziewcząt. Turniej odbędzie się 26 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie, zbiórka godz.12:30 hala MOSiR w Zabrzu (ulica Matejki 6).

Zawodniczki mają posiadać buty na nawierzchnię naturalną oraz sztuczną. W razie nieobecności proszę powiadomić trenerkę Agnieszka Pluskotę 600452747


NATALIA

RUTKA

ŁTS ŁABĘDY

JAGODA

GORCZYCKA

LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE

EMILIA

SKRZYPCZYK

LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE

MATYLDA

MALINOWSKA

LKS TEMPO PANIÓWKI

ZUZANNA

NAWRAT

KKS ZABRZE

ZUZANNA

WIEROŃSKA

KKS ZABRZE

KATARZYNA

CIUPEK

KKS ZABRZE

LENA

RĄCZKOWSKA

KKS ZABRZE

NATALIA

BEZIMIENNA

Stow. WSM PROMOTOR ZABRZE

ZUZANNA

ZIÓŁKOWSKA

MKS CONCORDIA KNURÓW


Związku z epidemią powołani zawodnicy muszą stosować się do poniższych zaleceń sanitarnych:

  1. Udział w meczu jest DOBROWOLNY i możliwy tylko w przypadku posiadania wypełnionego i podpisanego przez opiekuna prawnego OŚWIADCZENIE OPIEKUNA PRAWNEGO (w załączniku poniżej).
  2. Każdy z powołanych zawodników winien być wyposażony w maseczkę ochronną, która może być zdjęta po przybyciu do szatni. W momencie opuszczenia szatni po zakończeniu konsultacji każdy z zawodników winien ponownie ubrać maseczkę.
  3. Uczestniczący w meczu zawodnicy powinni posiadać własny napój bądź bidon, który zostanie napełniony i ma służyć tylko właścicielowi.
  4. W przypadku pojawienia się podejrzenia o wystąpienie u zawodnika objawów chorobowych powinien on natychmiast zgłosić ten fakt trenerowi.

Zawodnicy zabierają ze sobą wypisane OŚWIADCZENIE OPIEKUNA PRAWNEGO oraz cały sprzęt piłkarski tzn. ubranie odpowiednie do pogody, buty na naturalną trawę, ochraniacze, ważny dokument tożsamości(legitymację szkolną, dowód, paszport) oraz aktualne badania lekarskie.