Podokręg Zabrze

Współpraca (nie)zakończona

24/06/2020 10:48 Podokręg Zabrze

Po czterech latach współpracy z Piotrem Skorupą nadszedł czas na zmiany. 

 


Piotr Skorupa przez całą minioną kadencję był jednym z najbliższych współpracowników Prezydium Podokręgu Zabrze.

- Ostatnie cztery lata mogę porównać na przykład do pracy z drużyną piłkarską. Wspólnie z Prezydium Podokręgu Zabrze dane nam było przejść eliminacje i zakwalifikować się do prestiżowego turnieju. W mojej ocenie, w tej chwili ten nasz podokręgowy zespół wyszedł z grupy i jest na poziomie ćwierćfinału. Jestem przekonany, że za „chwilę” osiągnie kolejne zwycięstwa.
Ze względu na nowe projekty realizowane przez moją firmę, postanowiłem zrezygnować z pełnienia funkcji rzecznika prasowego. Dziękuję prezesowi Jarosławowi Brysiowi oraz wszystkim członkom Prezydium za to, że cztery lata temu obdarzyli mnie zaufaniem, a teraz przyjęli moją decyzję ze zrozumieniem. Na pewno będę Wam kibicował i w razie potrzeby wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem - podsumował Piotr Skorupa.

Przypomnijmy, że „owocem” naszej współpracy było m.in. uczestnictwo w meczu legend Liverpool FC - AC Milan, organizacja turnieju dla dzieci pod patronatem Jerzego Dudka - „Ty też możesz zagrać w Lidze Mistrzów”, a także powstanie nowego logotypu Podokręgu Zabrze.