eLiga

20/06/2020 17:02

Kamil Smaga, Sośnica, Liverpool

Podsumowując pierwszy sezon eLIGI Podokręgu Zabrze można stwierdzić, że w eLIDZE, jak w Lidze Mistrzów - triumfuje Liverpool FC. 
18/06/2020 14:08

W sobotę finał eLIGI

Tak, tak, już w najbliższą sobotę poznamy pierwszego zwycięzcę eLIGI Podokręgu Zabrze. Do tego historycznego wydarzenia - turnieju finałowego - dojdzie w gliwickim Minibrowarze Majer, który jest jednym ze sponsorów tego projektu. Do rywalizacji przystąpi osiem zespołów, po cztery najlepsze z ZINA-EUROTECHeLIGI oraz MAJER-DUOLIFEBIZNESeLIGI. Finałowy turniej będzie transmitowany na naszym kanale na YouTube, a szczegóły program zamieszczamy w poniższym załączniku.
16/06/2020 23:06

Znamy kolejną czwórkę finalistów

Po ostatnich meczach w sezonie zasadniczym ZINA-EUROTECHeLIGI nastąpiło kilka zmian w dotychczasowej tabeli, którą dzielimy na finalistów oraz tych, którym dziękujemy już za wspólna zabawę. Z najlepszą czwórką spotkamy się w sobotę w gliwickim Minibrowarze Majer, gdzie rozstrzygną się losy pierwszego sezonu eLIGI (szczegółowe informacje o finałach w kolejnym newsie).
15/06/2020 22:41

Zadecyduje ostatnia kolejka

Przed nami ostatnia kolejka w ZINA-EUROTECHeLIDZE i mamy jeszcze kilka znaków zapytania dotyczących ostatecznego składu finalistów. 
15/06/2020 22:24

Poznajcie finalistów

Sezon zasadniczy MAJER-DUOLIFEBIZNESeLIGI już za nami. W sobotę poznamy ostateczne rozstrzygnięcia i tym samym pierwszego, a zatem historycznego triumfatora tych rozgrywek.
11/06/2020 21:44

Lider „odjechał”

W naszej rodzimej PKO Ekstraklasie - mimo, że trwa jeszcze sezon zasadniczy - wiadomo już, które drużyny zagrają w górnej ósemce, a które walczyć będą o utrzymanie. W ZINA-EUROTECHeLIDZE sezon zasadniczy również trwa, ale wiadomo już, że pierwsze miejsce zajmie drużyna z Sośnicy. Prawdopodobnie do ostatniej kolejki trwać będzie rywalizacja o zakwalifikowanie do najlepszej czwórki.