HLPZ

13/03/2021 22:00

Druga część galerii autorstwa Krzysztofa Kuronia

Jeszcze nie opadły emocje po finale Halowej Ligi Podokręgu Zabrze, zatem udostępniamy Państwu drugą część zdjęć wykonaną przez Krzysztofa Kuronia. Jeszcze raz dziękujemy za piękną dokumentację emocji, radości dzieci podczas meczów oraz wręczania nagród.
11/03/2021 05:00

Fot. Krzysztof Kuroń

Podczas wielogodzinnego finału Halowej Ligi Podokręgu Zabrze Pan Krzysztof Kuroń wykonał dla nas ponad 800 zdjęć, w dniu dzisiejszym udostępniamy połowę. Serdecznie dziękujemy za cudowne zdjęcia odzwierciedlające radość zawodników podczas HLPZ w hali Arena Gliwice.
7/03/2021 05:30

WIELKI FINAŁ HLPZ NA ARENIE GLIWICE

Pierwsze pojedynki rozpoczną się o godzinie 8:30, a ostatnie o 19:00. Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną, zawody odbędą się bez udziału publiczności, ale będzie można zobaczyć transmisję z tego dnia. Całość transmitowana będzie na Facebooku na profilu Areny Gliwice: www.facebook.com/arenagliwice.official Zapraszamy do oglądania i kibicowania! Bądźcie z nami!
7/03/2021 05:00

Finał HLPZ w Arenie Gliwice

Już w najbliższą niedziele trzydzieści drużyn podejmie walkę o miano mistrza 9-ej edycji Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Zawody zostaną rozegrane w najnowocześniejszej hali sportowej w Polsce, Arena Gliwice. Niestety sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia uczestniczenie kibiców z wysokości trybun. Całość zawodów, transmitowana będzie na Facebooku na profilu Areny Gliwice: www.facebook.com/arenagliwice.official Zapraszamy do wspólnego kibicowania
6/03/2021 22:43

HLPZ - MŁODZIKI

Dziś podczas porannych meczów na hali w Toszku uzupełniliśmy stawkę finalistów HLPZ o dwie ostatnie drużyny kategorii młodziki. Awans z grupy E uzyskała drużyna MKS Concordii Knurów, rozgrywki w grupie F wygrał zespół MKS Zaborze Zabrze. Gratulujemy i do zobaczenia już jutro rano na Arena Gliwice.