HLPZ

2/12/2020 16:15

Halowa Liga Podokręgu Zabrze

Informujemy, iż rozgrywki Halowej Ligi Podokręgu Zabrze nie rozpoczną się w grudniu, ale to koniec złych informacji, przedłużamy zapisy do dziewiątej edycji HLPZ do 20.12.2020 r., jednocześnie zaznaczając, jeśli sytuacja związana z pandemią nie ulegnie pogorszeniu to rozpoczniemy grę w drugiej połowie stycznia nowego roku.
4/03/2020 11:16

Finał NGK HLPZ w oku kamery

Szanowni Państwo, tu nie ma co pisać, to trzeba zobaczyć. Autor: Krzysztof Kuroń
1/03/2020 19:00

Piłkarskie święto dla małych i dużych

W ciągu ponad 12-godzinnego dnia finałowego NGK Halowej Ligi Podokręgu Zabrze - łącznie z meczem pokazowym - na parkiecie Areny Gliwice zaprezentowało się około czterystu piłkarzy w każdej kategorii wiekowej.
29/02/2020 22:22

Angulo w roli... trenera

Tego w historii Halowej Ligi Podokręgu Zabrze jeszcze nie było. W dzisiejszym (niedzielnym) meczu pokazowym drużynę „Chłopaków z Podokręgu” poprowadzi... Igor Angulo.
28/02/2020 13:23

Zapraszamy do kibicowania i licytowania

Używając terminologii lekkoatletycznej, rozpoczynamy ostatnią prostą przed finiszem, a dokładnie rzecz ujmując, realizujemy ostatni etap przygotowań do finału NGK Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. W niedzielę (1 marca) w gliwickiej Arenie emocjonować się będziemy spotkaniami finałowymi, meczem pokazowym, a także licytacjami niezwykle atrakcyjnych gadżetów - nie tylko - piłkarskich. Część z tych gadżetów prezentujemy na zdjęciach, a licytację przeprowadzimy wspólnie z fundacjami „Iskierka” oraz „Gram Kibicuję Pomagam”, natomiast zebrane środki zostaną przekazane na leczenie dzieci z oddziałów onkologicznych. Zapraszamy.
27/02/2020 17:39

Finałowy poczęstunek wprost z Hotelu Silvia

Przez kilka dni nie pisaliśmy o partnerach i sponsorach Halowej Ligi Podokręgu Zabrzu, zatem czas najwyższy nadrobić zaległości i poinformować, że Hotel Silvia z Gliwic zadba o poczęstunek dla gości w czasie finałowej imprezy w Arenie Gliwice. A ta już w najbliższą niedzielę. Zapowiada się ciekawy piłkarski początek marca.