Seniorzy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW KLASY B

24/11/2020 10:00 Barbara Knebel

25 bramek

SZUBERT Marcin (KS MOSiR Sparta Zabrze)


17 bramek

PIETREK Adam (LKS Victoria Pilchowice)

15 bramek

SIKORA Marek (GKS Gwarek II Ornontowice)

12 bramek

KRÓL Marek (KS Drama Kamieniec)

11 bramek

DUDEK Artur (LKS Naprzód Świbie)

GRABOWSKI Artur (KS Piast Pawłów)

10 bramek

ROSTKOWSKI Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

9 bramek

GIERA Kamil (LKS Naprzód Świbie)

KOSTIV Anatolii (LKS Naprzód Świbie)

8 bramek

DRZYZGA Marek (LKS Start Kleszczów)

GAJDZIK Dawid (LKS Amator Rudziniec)

ŁABIAK Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

7 bramek

BONI Dawid (KS MOSiR Sparta Zabrze)

KACZMARCZYK Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

PACIOREK Kacper (KS MOSiR Sparta Zabrze)

ZIENĆ Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

6 bramek

METELSKI Rafał (GKS Gwarek II Ornontowice)

TOMECKI Nikolas (LKS 45 Bujaków)

5 bramek

BORKOWSKI Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

CICHOCKI Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

SABIK Karol (KS Piast Pawłów)

SCHYMCZYK Mariusz (KS MOSiR Sparta Zabrze)

SIEJA Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

WOŹNICA Mirosław (LKS 45 Bujaków)

4 bramki

ADASZYŃSKI Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

BORAWSKI Kamil (LKS Victoria Pilchowice)

KASCHUBA Karol (LKS Naprzód Świbie)

KNITEL Patryk (KS Drama Kamieniec)

LIS Mike (LKS Pogoń Ziemięcice)

MUSIOŁ Marcin (LKS Naprzód Świbie)

PYKA Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

RYBITWA Damian (LKS Orzeł Paczyna)

SZUMACHER Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

WOLANY Damian (LKS Ślązak Bycina)

ZOMBEK Kamil (LKS Start Kleszczów)

3 bramki

CUCU Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

CUPER Dawid (LKS Start Kleszczów)

DUDKIEWICZ Damian (KS Drama Kamieniec)

KUCHARSKI Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

MATUSZEK Martin (LKS Amator Rudziniec)

NOWICKI Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

PIONTEK Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

REMBELSKI Marcin (LKS Amator Rudziniec)

SWOBODA Marcin (LKS Naprzód Świbie)

TOMECKI Grzegorz (GKS Gwarek II Ornontowice)

WOJCIĘGA Michał (LKS 45 Bujaków)

2 bramki

BRZEZIŃSKI Konrad (LKS Start Kleszczów)

DEMSKI Dawid (KS MOSiR Sparta Zabrze)

DROŹDZIOŁ Jakub (KS Piast Pawłów)

GIL Tomasz (LKS Start Kleszczów)

GÓRSKI Adam (LKS 45 Bujaków)

GÓRSKI Jakub (LKS Start Kleszczów)

IGNACY Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

JANOSZKA Tomasz (LKS Naprzód Świbie)

KRÓL Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

KRUPA Robert (LKS Orzeł Paczyna)

LIMANÓWKA Mateusz (GKS Gwarek II Ornontowice)

MITKOWSKI Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

MUCHA Marcin (KS MOSiR Sparta Zabrze)

NEZNAL Kamil (LKS 45 Bujaków)

NIERADZIK Paweł (GKS Gwarek II Ornontowice)

ORZESZEK Przemysław (KS MOSiR Sparta Zabrze)

PIETRAS Kacper (KS MOSiR Sparta Zabrze)

PIGULLA Marcin (KS Drama Kamieniec)

PRZYBYLSKI Aleksander (LKS Start Kleszczów)

PYRKIEWICZ Maciej (KS Drama Kamieniec)

SCHWIERTZ David (LKS Orzeł Paczyna)

SOBOTA Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

SZELIGA Dawid (KS Piast Pawłów)

WIECZOREK Adam (LKS 45 Bujaków)

1 bramka

ADAMKIEWICZ Arkadiusz (PKS Ruch II Kozłów)

ADAMSKI Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

BENDKOWSKI Szymon (KS Piast Pawłów)

BOCZAR Dawid (GKS Gwarek II Ornontowice)

BOGACZ Remigiusz (GKS Gwarek II Ornontowice)

BORKOWSKI Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

BOTOR Robert (LKS 45 Bujaków)

CZOPEK Bartosz (LKS Victoria Pilchowice)

FRYŚ Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

GABRYŚ Daniel (KS Piast Pawłów)

GARBAT Łukasz (LKS Start Kleszczów)

GOLA Marek (LKS Victoria Pilchowice)

HADRIAN Adrian (LKS Start Kleszczów)

HRYCIOW Marcin (KS Piast Pawłów)

JANIK Krzysztof (LKS 45 Bujaków)

JASKÓŁKA Jakub (KS MOSiR Sparta Zabrze)

JASTRZĘBSKI Miłosz  (LKS 45 Bujaków)

JOHN Adam (LKS Naprzód Świbie)

KASPEREK Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

KILIAN Robert (KS MOSiR Sparta Zabrze)

KLĄSKAŁA Michał (GKS Gwarek II Ornontowice)

KLIMAS Ksawery (PKS Ruch II Kozłów)

KUBIACZYK Damian (LKS Orzeł Paczyna)

KUCHARSKI Kamil (LKS Ślązak Bycina)

LUKA Jarosław (PKS Ruch II Kozłów)

ŁABIAK Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

ŁYTEK Michał (PKS Ruch II Kozłów)

MACHULIK Mateusz (KS MOSiR Sparta Zabrze)

MICHALAK Jakub (KS MOSiR Sparta Zabrze)

MŁODZIENIEWSKI Denis (KS MOSiR Sparta Zabrze)

MOSAKOWSKI Patryk (KS Drama Kamieniec)

MROZIK Alan (LKS Ślązak Bycina)

OLSZEWSKI Filip (LKS Amator Rudziniec)

PALA Szymon (GKS Gwarek II Ornontowice)

PAWELEC Dominik (LKS Pogoń Ziemięcice)

PIECHOTTA Kevin (LKS Ślązak Bycina)

PIESZEK Dawid (LKS Ślązak Bycina)

POLAK Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

ROCHOWICZ Michał (LKS Orzeł Paczyna)

ROESNER Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

ROGULSKI Mateusz (KS Piast Pawłów)

SIKORA Patryk (GKS Gwarek II Ornontowice)

SKLARZYK Bartłomiej (LKS Start Kleszczów)

STOLORZ Krzysztof (LKS Amator Rudziniec)

STYPA Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

SZELIGA Łukasz (KS Piast Pawłów)

SZINDLER Mateusz  (LKS 45 Bujaków)

SZUDRAWY Paweł (LKS Amator Rudziniec)

SZWED Rafał (LKS Start Kleszczów)

TOMASZEWSKI Michał (LKS Victoria Pilchowice)

WESOŁOWSKI Krzysztof (KS MOSiR Sparta Zabrze)

WITKOWSKI Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

WŁADASZ Marcin (LKS Victoria Pilchowice)

WRÓBEL Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

ZAJĄCZKOWSKI Paweł (PKS Ruch II Kozłów)

ŻUREK Kamil (KS MOSiR Sparta Zabrze)

SAMOBÓJCZA

1 bramka

BOTOR Robert (LKS 45 Bujaków)

NIERADZIK Paweł (GKS Gwarek II Ornontowice)

NOWAK Paweł (GKS Gwarek II Ornontowice)

SZELIGA Dawid (KS Piast Pawłów)