Seniorzy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW MAJER KLASY A

1/12/2020 08:30 Barbara Knebel

20 bramek

NOWAK Mirosław (LKS Młodość Rudno)


 

19 bramek

PODYMA Jakub (MKS Zaborze)

13 bramek

BARTUŚ Wojciech (SKS Gwarek Zabrze)

ŚLUSARCZYK Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

11 bramek

BORKOWSKI Łukasz (PKS Ruch Kozłów)

JANCZAREK Łukasz (KS Start Sierakowice)

JEDZINIAK Dawid (LKS Orzeł Stanica)

10 bramek

BOGUMIŁO Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

BUDZIK Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

JENDRYCHOWSKI Oskar (LKS Tempo Paniówki)

OLEŚ Patryk (KS Sokół Łany Wielkie)

ZIELIŃSKI Michał (LKS Naprzód Żernica)

9 bramek

BROSZ Paweł (LKS Tempo Paniówki)

MROŻEK Mateusz (KS Sokół Łany Wielkie)

NOWAK Przemysław (GKS Walka Zabrze)

WYBIEREK Rafał (LKS Naprzód Żernica)

ZACZKOWSKI Szymon (LKS Młodość Rudno)

ZWIERNIK Oskar (LKS Młodość Rudno)

8 bramek

NAGODA Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

PROCHOTA Sebastian (LKS Młodość Rudno)

7 bramek

BALON Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

6 bramek

KOKOSZKA Mateusz (LKS Zryw Radonia)

NIEDŹWIEDŹ Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

PETZELT Piotr (GKS Walka Zabrze)

PIEWKO Jarosław (KS Start Sierakowice)

WITECKI Damian (KS Zamkowiec Toszek)

WÓJCIK Mateusz (KS Zabrze-Grzybowice)

5 bramek

JÓŹWIK Daniel (LKS Tempo Paniówki)

LOBAN Robert (KS Carbo Gliwice)

MATUSZEK Tomasz (KS Sokół Łany Wielkie)

PAWLAS Bolesław (LKS Tempo Paniówki)

SOPEL Bartosz (KS Start Sierakowice)

SZAFRANIEC Szymon (KS Zamkowiec Toszek)

ŚLESIŃSKI Arkadiusz (MKS Zaborze)

ZORYCHTA Marcin (KS Zabrze-Grzybowice)

4 bramki

GŁOWNIA Filip (SKS Gwarek Zabrze)

GRUCA Waldemar (LKS Olimpia Pławniowice)

GRUSZCZYŃSKI Maksymilian (SKS Gwarek Zabrze)

JĘDRASIK Adrian (LKS Orzeł Stanica)

KLAK Dominik (KS Zamkowiec Toszek)

KOKOSZKA Jan (LKS Zryw Radonia)

LISOK Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

ŁĄCZAK Dawid (MKS Zaborze)

MACHOWSKI Marcin (GKS Walka Zabrze)

MARZEC Daniel (KS Zabrze-Grzybowice)

MODELSKI Adrian (KS Zabrze-Grzybowice)

PALCZAK Adam (KS Zabrze-Grzybowice)

SOWULA Kamil (KS Carbo Gliwice)

SROMEK Daniel (LKS Orzeł Stanica)

STEINDOR Maciej (KS Zamkowiec Toszek)

SUJECKI Sebastian (LKS Młodość Rudno)

SULIMA Bartosz (KS Sokół Łany Wielkie)

SZADURSKI Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

SZYMAŃSKI Krzysztof (GKS Walka Zabrze)

ZAWADZKI Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

3 bramki

ANTKIEWICZ Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

BEDNAREK Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

CEMBALA Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

DOBRZYŃSKI Tomasz (KS Start Sierakowice)

HLUZOW Mateusz (LKS Olimpia Pławniowice)

KAMIŃSKI Marek (KS Start Sierakowice)

KASPEREK Jakub (PKS Ruch Kozłów)

KIRAGA Kacper (SKS Gwarek Zabrze)

KLIMAS Ksawery (PKS Ruch Kozłów)

KOKOSZKA Dariusz (LKS Zryw Radonia)

KOPCZYŃSKI Michał (LKS Tempo Paniówki)

MODRZYŃSKI Marcin (LKS Tempo Paniówki)

NOWAK Damian (MKS Zaborze)

PAWLAK Mateusz (KS Carbo Gliwice)

PIECUCH Tomasz (KS Carbo Gliwice)

POLIS Maciej (LKS Zryw Radonia)

SAMOL Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

SIKORA Jakub (KS Start Sierakowice)

SODEL Zbigniew (LKS Naprzód Żernica)

SZYPULSKI Adrian (GKS Walka Zabrze)

WĘGRZYN Kacper (LKS Orzeł Stanica)

WIĘCKOWSKI Dawid (LKS Wilki Wilcza)

WOŹNICA Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

2 bramki

BEKIER Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

BIAŁEK Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

BORKOWSKI Jakub (PKS Ruch Kozłów)

BRACHACZEK Kamil (LKS Wilki Wilcza)

CYGNAROWSKI Michał (KS Carbo Gliwice)

DITRICH Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

DYLEWSKI Remigiusz (SKS Gwarek Zabrze)

GABRYCH Jerzy (GKS Walka Zabrze)

GOLASIŃSKI Dawid (PKS Ruch Kozłów)

GOŁKA Kacper (SKS Gwarek Zabrze)

HENEL Marek (GKS Walka Zabrze)

JĘDRZEJ Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

JÓŹWIK Michał (LKS Tempo Paniówki)

KACZMAREK Dawid (PKS Ruch Kozłów)

KĘSIK Jacek (LKS Naprzód Żernica)

KOLESZKO Mateusz (LKS Naprzód Żernica)

KOŁODZIEJ Michał (KS Start Sierakowice)

KONOPKA Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

KUR Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

ŁYSIAK Kamil (KS Zabrze-Grzybowice)

MAZIARZ Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

MIROCHA Stanisław (KS Carbo Gliwice)

MROZEK Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

MUSKAŁA Bartosz (KS Sokół Łany Wielkie)

NANDZIK Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

PASECKI Sergiusz (KS Sokół Łany Wielkie)

SALAMON Robert (SKS Gwarek Zabrze)

SAŁEK Michał (MKS Zaborze)

SIBIK Kacper (SKS Gwarek Zabrze)

SKOTARCZAK Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

SPYRKA Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

STEŃ Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

SZARO Wojtek (PKS Ruch Kozłów)

WATOLA Marcin (LKS Wilki Wilcza)

WIECZOREK Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

WRÓBEL Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

VIGOUROUX Simon (KS Zabrze-Grzybowice)

ZWIOREK Robert (KS Zamkowiec Toszek)

1 bramka

ADAMCZYK Marek (KS Carbo Gliwice)

AMBICKI Adrian (KS Carbo Gliwice)

BILSKI Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

BROSZ Kacper (LKS Tempo Paniówki)

BRZOSTEK Patryk (SKS Gwarek Zabrze)

BUJOK Radosław (LKS Wilki Wilcza)

CICHOŃ Dawid (MKS Zaborze)

FERDYAN Tomasz (LKS Wilki Wilcza)

FOIT Rafał (LKS Zryw Radonia)

GNIELKA Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

GÓRALCZYK Wojciech (SKS Gwarek Zabrze)

GÓRKA Patryk (KS Sokół Łany Wielkie)

HIBNER Michał (GKS Walka Zabrze)

IWICKI Aleksander (LKS Wilki Wilcza)

JAŚLAN Dawid (MKS Zaborze)

JEZIORSKI Bartłomiej (MKS Zaborze)

JONDA Nathan (KS Sokół Łany Wielkie)

JÓŹWIAK Przemysław (KS Carbo Gliwice)

KAŁUŻA Łukasz (LKS Zryw Radonia)

KAŁUŻA Mateusz (LKS Zryw Radonia)

KLIMASARA Grzegorz (MKS Zaborze)

KLONEK Damian (LKS Młodość Rudno)

KOKOSZKA Marek (LKS Zryw Radonia)

KOSTRZEWSKI Marek (KS Sokół Łany Wielkie)

KOŚCIELNIAK Łukasz (LKS Wilki Wilcza)

KOWALSKI Krzysztof (UKS Quo Vadis Makoszowy)

KRAUSE Michał (MKS Zaborze)

KRÓL Mateusz (PKS Ruch Kozłów)

KUŹNIK Michał (KS Carbo Gliwice)

KWIATKOWSKI Kamil (MKS Zaborze)

LOKWENC Piotr (GKS Walka Zabrze)

LOSZA Marcin (LKS Wilka Wilcza)

ŁYTEK Michał (PKS Ruch Kozłów)

MAKSYMIEC Adrian (LKS Wilki Wilcza)

MARCINOWSKI Grzegorz (LKS Zryw Radonia)

MATLOK Robert (KS Sokół Łany Wielkie)

MISZ Sebastian (LKS Młodość Rudno)

MODLICH Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

MONETA Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

MUSIAŁEK Mateusz (LKS Zryw Radonia)

NIEĆ Tomasz (GKS Walka Zabrze)

NOWAK Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

NOWOSIELSKI Michał (LKS Orzeł Stanica)

OGAZA Mikołaj (LKS Wilki Wilcza)

OSADNIK Artur (GKS Walka Zabrze)

OWCARZ Wiktor (SKS Gwarek Zabrze)

PADUCH Bartłomiej (KS Start Sierakowice)

PALKA Marcin (SKS Gwarek Zabrze)

PANEK Daniel (LKS Wilki Wilcza)

PAWLAS Adam (LKS Tempo Paniówki)

PAWLETKO Dawid (LKS Młodość Rudno)

PIELA Łukasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

PIÓRKOWSKI Dawid (KS Sokół Łany Wielkie)

PLUTA Damian (LKS Młodość Rudno)

RAPSIEWICZ Marco (KS Start Sierakowice)

REWUCKI Mateusz (LKS Wilki Wilcza)

RÓŻOWSKI Piotr (KS Start Sierakowice)

RÓŻYCKI Mateusz (SKS Gwarek Zabrze)

RYBARCZYK Wojciech (MKS Zaborze)

SKŁYM Sebastian (LKS Zryw Radonia)

SKUPIN Grzegorz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

SKUTNIK Dawid (KS Carbo Gliwice)

SOKOŁOWSKI Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

SPENDEL Paweł (MKS Zaborze)

SZCZYRBA Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

SZUBRYCHT Łukasz (LKS Orzeł Stanica)

WANIEK Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

WIEROŃSKI Sławomir (KS Carbo Gliwice)

WINCZEK Tomasz (KS Zabrze-Grzybowice)

WITTMAN Robert (KS Zamkowiec Toszek)

WŁODARCZYK Fabian (KS Carbo Gliwice)

WRÓBEL Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

WSZOŁEK Grzegorz (KS Start Sierakowice)

ZABIELSKI Mateusz (MKS Zaborze)

ZACZKOWSKI Kewin (LKS Młodość Rudno)

ZDUNCZYK Jakub (MKS Zaborze)

ŻURAWSKI Kamil  (LKS Orzeł Stanica)

SAMOBÓJCZA

2 bramki

KUR Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

SKOLIK Adam (GKS Walka Zabrze)

SZCZYRBA Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

1 bramka

CIAŚ Sławomir (KS Carbo Gliwice)

JENDRYCHOWSKI Oskar (LKS Tempo Paniówki)

KRAMARCZYK Mateusz (GKS Walka Zabrze)

LANGE Damian (PKS Ruch Kozłów)

MAREK Patryk (PKS Ruch Kozłów)

NOWAK Grzegorz (KS Carbo Gliwice)