Seniorzy

Sparingi w Zabrzu

12/01/2021 13:00 Barbara Knebel

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów do 01.02.2021 r. odwołujemy sparingi.

 

 

Podokręg Zabrze od lat współpracuje z klubem MKS Zaborze i tym razem od 23 stycznia proponujemy Państwo usługę zamówienia meczu kontrolnego na boisko MKSu Zaborze. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dot. tej usługi.

 


Terminy: zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie internetowej Podokręg Zabrze

Miejsce zawodów: boisko MKSu Zaborze Zabrze ul. Wyciska 6

Osoba kontaktowa: Barbara Knebel – TYLKO POPRZEZ email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kwota: tabela kosztów

Płatność:
PKO BP - 15 1020 2313 0000 3602 0605 8723

Opłatę prosimy uiszczać najpóźniej tydzień przed planowanym rozegraniem meczu. 

Tytuł płatności:
wpisowe - data rozegrania meczu

W przypadku niedotrzymania terminu odwołania meczu w ustalonym terminie 72h przed terminem rozegrania meczu na konto klubu MKS Zaborze zostaje przekazana kwota 50zł.

 

23 stycznia (sobota) ODWOŁANE

15:40-17:15 LKS Naprzód Świbie - LKS Wilki Wilcza

17:20-18:55

19:00-20:35

24 stycznia (niedziela) ODWOŁANE

14:00-15:35

15:45-17:20

17:30-19:05

19:10-20:45

30 stycznia (sobota) ODWOŁANE

15:40-17:15 LKS Olimpia Pławniowice - KS Carbo Gliwice

17:20-18:55 LKS Naprzód Świbie - LKS Naprzód Łubie 

19:00-20:35 LKS Młodość Rudno - KS MOSiR Sparta Zabrze

31 stycznia (niedziela) ODWOŁANE

14:00-15:35 LKS Orzel Paczyna - SKS Piast Strzelce Opolskie (juniorzy)

15:45-17:20

17:30-19:05

19:10-20:45

6 lutego (sobota)

15:40-17:15 LKS Strażak Mikołów - LKS Olimpia Pławniowice 

17:20-18:55 LKS Naprzód Świbie - LKS Tęcza Wielowieś

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - 

7 lutego (niedziela)

14:00-15:35 PKS Ruch Kozłów - LKS Iskra Połomia 

15:45-17:20 LKS Gwiazda Chudów - LKS Tempo Paniówki

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - KS Orły Bojszów

19:10-20:45

13 lutego (sobota)

15:40-17:15 LKS Gwiazda Chudów - LKS Młodość Rudno

17:20-18:55 KS Carbo Gliwice - PKS Ruch Kozłów

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - 

14 lutego (niedziela)

14:00-15:35 LKS Orzel Paczyna - 

15:45-17:20 SKS Piast Strzelce Opolskie (juniorzy) - 

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - KS Zamkowiec Toszek

19:10-20:45

20 lutego  (sobota)

15:40-17:15 PKS Ruch Kozłów - LKS Orzeł Kozy

17:20-18:55 KS Carbo Gliwice - LKS Przyszłość Ciochowice

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - LKS Pogoń Ziemięcice

21 lutego (niedziela)

14:00-15:35 SKS Piast Strzelce Opolskie (juniorzy) - 

15:45-17:20 LKS Orzel Paczyna - 

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - LKS Naprzód Żernica

19:10-20:45

27 lutego (sobota)

15:40-17:15 KS Ślązak Bycina - LKS Olimpia Pławniowice

17:20-18:55 KS Carbo Gliwice - LKS Iskra Połomia 

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - 

28 lutego (niedziela)

14:00-15:35 LKS Naprzód Świbie - Kadłub

15:45-17:20 PKS Ruch Kozłów - LKS Ruch Kochanowice

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - LKS Orzeł Stanica

19:10-20:45

6 marca (sobota)

15:40-17:15 KS Orły Bojszów - LKS Olimpia Pławniowice

17:20-18:55

19:00-20:35

7 marca (niedziela)

14:00-15:35

15:45-17:20

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - FC Kłodnica Gliwice

19:10-20:45

13 marca (sobota)

15:40-17:15 LKS Naprzód Świbie - KS Zamkowiec Toszek

17:20-18:55

19:00-20:35

14 marca (niedziela)

14:00-15:35

15:45-17:20

17:30-19:05

19:10-20:45