Wydrukuj tę stronę

Seniorzy

Sparingi w Zabrzu

18/02/2021 21:00 Barbara Knebel
Sparingi w Zabrzu

Od 12 lutego piłkarze amatorzy wracają na boisko. W związku z tym wracamy do sparingów na obiekcie MKS Zaborze.

 

 

 


Terminy: zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie internetowej Podokręg Zabrze

Miejsce zawodów: boisko MKSu Zaborze Zabrze ul. Wyciska 6

Osoba kontaktowa: Barbara Knebel – TYLKO POPRZEZ email zabrze@slzpn.pl

Kwota: tabela kosztów

Płatność:
PKO BP - 15 1020 2313 0000 3602 0605 8723

Opłatę prosimy uiszczać najpóźniej tydzień przed planowanym rozegraniem meczu. 

Tytuł płatności:
wpisowe - data rozegrania meczu

W przypadku niedotrzymania terminu odwołania meczu w ustalonym terminie 72h przed terminem rozegrania meczu na konto klubu MKS Zaborze zostaje przekazana kwota 50zł.

 

13 lutego (sobota)

15:40-17:15 LKS Gwiazda Chudów - LKS Woszczyce

17:20-18:55   

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - KS Drama Kamieniec

14 lutego (niedziela) 

14:00-15:35 LKS Orzeł Paczyna - LKS Strażak Mikołów

15:45-17:20 LKS Zryw Radonia - LKS Tempo Stolarzowice

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - KS Zamkowiec Toszek

19:10-20:45

20 lutego  (sobota)

15:40-17:15 PKS Ruch Kozłów - LKS Orzeł Kozy

17:20-18:55 KS Carbo Gliwice - LKS Przyszłość Ciochowice

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - LKS Pogoń Ziemięcice

21 lutego (niedziela)

14:00-15:35 SKS Piast Strzelce Opolskie (juniorzy) - LKS Olimpia Pławniowice

15:45-17:20 LKS Orzeł Paczyna - UKS Unia II Strzybnica

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - LKS Naprzód Żernica

19:10-20:45 LKS Strażak Mikołów - LKS 45 Bujaków

27 lutego (sobota)

15:40-17:15 KS Ślązak Bycina - LKS Olimpia Pławniowice

17:20-18:55 KS Carbo Gliwice - LKS Iskra Połomia 

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - LKS Orzeł Paczyna

28 lutego (niedziela)

14:00-15:35 LKS Naprzód Świbie - Kadłub

15:45-17:20 MRKS Czarni Pyskowice (juniorzy) - Piast Strzelce Opolskie (juniorzy)

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - LKS Orzeł Stanica

19:10-20:45 

6 marca (sobota)

15:40-17:15 KS Orły Bojszów - LKS Olimpia Pławniowice

17:20-18:55 LKS Tęcza Wielowieś - MLKS Woźniki Śląskie

19:00-20:35

7 marca (niedziela)

14:00-15:35

15:45-17:20

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - FC Kłodnica Gliwice

19:10-20:45

13 marca (sobota)

15:40-17:15 LKS Naprzód Świbie - KS Zamkowiec Toszek

17:20-18:55

19:00-20:35

14 marca (niedziela)

14:00-15:35

15:45-17:20

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - KS Sośnica II Gliwice

19:10-20:45