Zabrze: Klasa B """"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS GWAREK II ORNONTOWICE 12 31 10 1 1 33:14
2 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 12 30 10 0 2 54:8
3 LKS VICTORIA PILCHOWICE 12 28 9 1 2 47:18
4 KS MOSiR SPARTA ZABRZE 12 27 9 0 3 59:21
5 LKS AMATOR RUDZINIEC 12 16 5 1 6 21:32
6 PKS RUCH II KOZŁÓW 12 16 5 1 6 23:21
7 LKS START KLESZCZÓW 12 14 4 2 6 28:34
8 LKS ORZEŁ PACZYNA 12 14 4 2 6 22:37
9 KS PIAST PAWŁÓW 12 13 4 1 7 25:41
10 LKS 45 BUJAKÓW 12 11 3 2 7 24:43
11 LKS ŚLĄZAK BYCINA 12 10 3 1 8 20:42
12 KS DRAMA KAMIENIEC 12 9 3 0 9 24:55
13 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 12 8 2 2 8 20:34
Kolejka nr 13
2020-11-14/13:00 GKS GWAREK II ORNONTOWICE - PAUZJE -:-
2020-11-14/13:00 LKS VICTORIA PILCHOWICE - KS PIAST PAWŁÓW 4:0
2020-11-14/13:00 LKS ORZEŁ PACZYNA - LKS START KLESZCZÓW 4:4
2020-11-14/13:00 LKS 45 BUJAKÓW - LKS AMATOR RUDZINIEC 5:3
2020-11-14/13:00 KS DRAMA KAMIENIEC - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 3:5
2020-11-14/13:00 LKS ŚLĄZAK BYCINA - LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 1:7
2020-11-14/13:00 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE - PKS RUCH II KOZŁÓW 0:0
Kolejka nr 13
2020-11-14/13:00 LKS VICTORIA PILCHOWICE - KS PIAST PAWŁÓW 4:0
2020-11-14/13:00 LKS ORZEŁ PACZYNA - LKS START KLESZCZÓW 4:4
2020-11-14/13:00 LKS 45 BUJAKÓW - LKS AMATOR RUDZINIEC 5:3
2020-11-14/13:00 KS DRAMA KAMIENIEC - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 3:5
2020-11-14/13:00 LKS ŚLĄZAK BYCINA - LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 1:7
2020-11-14/13:00 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE - PKS RUCH II KOZŁÓW 0:0
Kolejka nr 12
2020-11-07/10:15 KS PIAST PAWŁÓW - GKS GWAREK II ORNONTOWICE 1:5
2020-11-08/11:00 PKS RUCH II KOZŁÓW - LKS ŚLĄZAK BYCINA 3:1
2020-11-08/13:00 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE - KS DRAMA KAMIENIEC 8:0
2020-11-08/13:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - LKS ORZEŁ PACZYNA 0:4
2020-11-11/13:00 LKS START KLESZCZÓW - LKS VICTORIA PILCHOWICE 2:5
2020-11-22/13:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - LKS 45 BUJAKÓW 8:0
Kolejka nr 11
2020-10-25/14:00 LKS START KLESZCZÓW - KS PIAST PAWŁÓW 1:2
2020-10-25/14:00 LKS VICTORIA PILCHOWICE - LKS AMATOR RUDZINIEC 5:2
2020-10-25/14:00 LKS ORZEŁ PACZYNA - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 3:8
2020-10-25/14:00 LKS 45 BUJAKÓW - LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 0:7
2020-10-25/14:00 KS DRAMA KAMIENIEC - PKS RUCH II KOZŁÓW 1:7
2020-10-25/14:00 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE - GKS GWAREK II ORNONTOWICE 0:1
Kolejka nr 10
2020-10-17/11:00 KS PIAST PAWŁÓW - LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 5:3
2020-10-17/15:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - LKS VICTORIA PILCHOWICE 3:4
2020-10-17/15:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - LKS START KLESZCZÓW 1:0
2020-10-18/12:15 PKS RUCH II KOZŁÓW - LKS 45 BUJAKÓW 2:1
2020-10-18/15:00 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE - LKS ORZEŁ PACZYNA 7:0
2020-11-11/14:00 GKS GWAREK II ORNONTOWICE - LKS ŚLĄZAK BYCINA 2:1
Kolejka nr 9
2020-10-10/15:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - KS PIAST PAWŁÓW 2:1
2020-10-10/15:00 LKS START KLESZCZÓW - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 1:8
2020-10-10/15:00 LKS VICTORIA PILCHOWICE - LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 0:3
2020-10-10/15:00 LKS ORZEŁ PACZYNA - PKS RUCH II KOZŁÓW 1:0
2020-10-10/15:00 LKS ŚLĄZAK BYCINA - LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 4:0
2020-10-10/15:30 KS DRAMA KAMIENIEC - GKS GWAREK II ORNONTOWICE 3:2
Kolejka nr 8
2020-10-03/15:00 KS PIAST PAWŁÓW - LKS ŚLĄZAK BYCINA 4:0
2020-10-03/16:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - LKS AMATOR RUDZINIEC 6:1
2020-10-04/11:00 GKS GWAREK II ORNONTOWICE - LKS 45 BUJAKÓW 4:1
2020-10-04/11:00 PKS RUCH II KOZŁÓW - LKS VICTORIA PILCHOWICE 4:1
2020-10-04/15:00 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE - KS DRAMA KAMIENIEC 4:3
2020-10-04/15:00 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE - LKS START KLESZCZÓW 1:3
Kolejka nr 7
2020-09-26/16:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - KS PIAST PAWŁÓW 4:0
2020-09-26/16:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 0:1
2020-09-26/16:00 LKS START KLESZCZÓW - PKS RUCH II KOZŁÓW 2:1
2020-09-26/16:00 LKS ORZEŁ PACZYNA - GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2:5
2020-09-26/16:00 LKS 45 BUJAKÓW - LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 3:1
2020-09-27/12:00 KS DRAMA KAMIENIEC - LKS ŚLĄZAK BYCINA 2:4
Kolejka nr 6
2020-09-19/15:00 LKS ŚLĄZAK BYCINA - LKS 45 BUJAKÓW 4:0
2020-09-19/16:00 KS PIAST PAWŁÓW - KS DRAMA KAMIENIEC 4:5
2020-09-20/11:00 GKS GWAREK II ORNONTOWICE - LKS VICTORIA PILCHOWICE 1:1
2020-09-20/11:00 PKS RUCH II KOZŁÓW - LKS AMATOR RUDZINIEC 0:3
2020-09-20/16:00 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE - LKS ORZEŁ PACZYNA 4:0
2020-09-20/16:00 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 5:0
Kolejka nr 5
2020-09-12/11:00 LKS VICTORIA PILCHOWICE - LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 7:2
2020-09-12/13:30 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - PKS RUCH II KOZŁÓW 3:0
2020-09-12/16:00 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE - KS PIAST PAWŁÓW 8:1
2020-09-12/16:00 LKS START KLESZCZÓW - GKS GWAREK II ORNONTOWICE 1:2
2020-09-12/16:00 LKS ORZEŁ PACZYNA - LKS ŚLĄZAK BYCINA 1:1
2020-09-13/16:00 LKS 45 BUJAKÓW - KS DRAMA KAMIENIEC 8:0
Kolejka nr 4
2020-09-05/16:00 KS PIAST PAWŁÓW - LKS 45 BUJAKÓW 2:2
2020-09-05/16:00 KS DRAMA KAMIENIEC - LKS ORZEŁ PACZYNA 1:2
2020-09-05/16:00 LKS ŚLĄZAK BYCINA - LKS VICTORIA PILCHOWICE 0:6
2020-09-06/11:00 GKS GWAREK II ORNONTOWICE - LKS AMATOR RUDZINIEC 4:1
2020-09-06/11:00 PKS RUCH II KOZŁÓW - LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 0:4
2020-09-06/16:00 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE - LKS START KLESZCZÓW 1:2
Kolejka nr 3
2020-08-29/17:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2:3
2020-08-29/17:00 LKS START KLESZCZÓW - LKS ŚLĄZAK BYCINA 6:2
2020-08-29/17:00 LKS VICTORIA PILCHOWICE - KS DRAMA KAMIENIEC 6:1
2020-08-30/11:00 PKS RUCH II KOZŁÓW - KS PIAST PAWŁÓW 5:1
2020-08-30/17:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 3:3
2020-08-30/17:30 LKS ORZEŁ PACZYNA - LKS 45 BUJAKÓW 3:0
Kolejka nr 2
2020-08-22/17:00 KS PIAST PAWŁÓW - LKS ORZEŁ PACZYNA 4:2
2020-08-23/12:00 KS DRAMA KAMIENIEC - LKS START KLESZCZÓW 3:2
2020-08-23/17:00 LKS 45 BUJAKÓW - LKS VICTORIA PILCHOWICE 0:5
2020-08-23/17:00 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 0:3
2020-08-23/17:00 GKS GWAREK II ORNONTOWICE - LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 1:0
2020-09-23/17:00 LKS ŚLĄZAK BYCINA - LKS AMATOR RUDZINIEC 1:2
Kolejka nr 1
2020-08-15/17:00 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE - LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 3:2
2020-08-15/17:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - LKS ŚLĄZAK BYCINA 9:1
2020-08-15/17:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - KS DRAMA KAMIENIEC 3:2
2020-08-15/17:00 LKS START KLESZCZÓW - LKS 45 BUJAKÓW 4:4
2020-08-15/17:00 LKS VICTORIA PILCHOWICE - LKS ORZEŁ PACZYNA 3:0
2020-08-16/11:00 PKS RUCH II KOZŁÓW - GKS GWAREK II ORNONTOWICE 1:3
Kolejka nr 1
2020-08-15/17:00 PAUZJE - KS PIAST PAWŁÓW -:-
Kolejka nr 2
2020-08-22/17:00 PAUZJE - PKS RUCH II KOZŁÓW -:-
Kolejka nr 3
2020-08-29/17:00 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 4
2020-09-05/16:00 PAUZJE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE -:-
Kolejka nr 5
2020-09-12/16:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - PAUZJE -:-
Kolejka nr 6
2020-09-19/16:00 PAUZJE - LKS START KLESZCZÓW -:-
Kolejka nr 7
2020-09-26/16:00 LKS VICTORIA PILCHOWICE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 8
2020-10-03/15:00 PAUZJE - LKS ORZEŁ PACZYNA -:-
Kolejka nr 9
2020-10-10/15:00 LKS 45 BUJAKÓW - PAUZJE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-17/15:00 PAUZJE - KS DRAMA KAMIENIEC -:-
Kolejka nr 11
2020-10-24/15:00 LKS ŚLĄZAK BYCINA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 12
2020-11-07/13:00 PAUZJE - LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE -:-
Kolejka nr 13
2020-11-14/13:00 GKS GWAREK II ORNONTOWICE - PAUZJE -:-