Zabrze: Klasa C "EUROTECH"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS BURZA II BOROWA WIEŚ 10 30 10 0 0 55:10
2 LKS TEMPO II PANIÓWKI 10 25 8 1 1 34:10
3 LKS LEŚNIK ŁĄCZA 10 17 5 2 3 20:11
4 LKS NAPRZÓD ŁUBIE 10 16 5 1 4 26:16
5 KS SOŚNICA II GLIWICE 10 16 5 1 4 27:18
6 KS ORŁY BOJSZÓW 10 14 4 2 4 17:18
7 FC KŁODNICA GLIWICE 10 10 2 4 4 23:32
8 KS ZABRZE - GRZYBOWICE II 10 9 2 3 5 9:19
9 KS KORONA BARGŁÓWKA 10 9 3 0 7 24:27
10 LKS NAPRZÓD II ŻERNICA 10 7 2 1 7 13:39
11 KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE 10 4 1 1 8 10:58
Kolejka nr 11
2020-11-08/09:00 KS SOŚNICA II GLIWICE - KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE 9:0
2020-11-08/10:30 LKS TEMPO II PANIÓWKI - KS KORONA BARGŁÓWKA 2:0
2020-11-08/11:00 KS BURZA II BOROWA WIEŚ - KS ZABRZE - GRZYBOWICE II 8:0
2020-11-08/13:00 LKS LEŚNIK ŁĄCZA - PAUZJE -:-
2020-11-08/13:00 LKS NAPRZÓD ŁUBIE - LKS NAPRZÓD II ŻERNICA 4:0
2020-11-08/13:00 FC KŁODNICA GLIWICE - KS ORŁY BOJSZÓW 2:2
Kolejka nr 11
2020-11-08/09:00 KS SOŚNICA II GLIWICE - KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE 9:0
2020-11-08/10:30 LKS TEMPO II PANIÓWKI - KS KORONA BARGŁÓWKA 2:0
2020-11-08/11:00 KS BURZA II BOROWA WIEŚ - KS ZABRZE - GRZYBOWICE II 8:0
2020-11-08/13:00 LKS NAPRZÓD ŁUBIE - LKS NAPRZÓD II ŻERNICA 4:0
2020-11-08/13:00 FC KŁODNICA GLIWICE - KS ORŁY BOJSZÓW 2:2
Kolejka nr 10
2020-10-24/14:00 LKS NAPRZÓD II ŻERNICA - KS KORONA BARGŁÓWKA 3:1
2020-10-25/10:00 KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE - KS BURZA II BOROWA WIEŚ 2:9
2020-10-25/10:45 LKS TEMPO II PANIÓWKI - LKS LEŚNIK ŁĄCZA 1:0
2020-10-25/11:00 KS ZABRZE - GRZYBOWICE II - FC KŁODNICA GLIWICE 2:2
2020-10-25/14:00 KS ORŁY BOJSZÓW - LKS NAPRZÓD ŁUBIE 0:3
Kolejka nr 9
2020-10-18/11:00 KS BURZA II BOROWA WIEŚ - KS SOŚNICA II GLIWICE 4:2
2020-10-18/15:00 LKS LEŚNIK ŁĄCZA - LKS NAPRZÓD II ŻERNICA 3:1
2020-10-18/15:00 LKS NAPRZÓD ŁUBIE - KS ZABRZE - GRZYBOWICE II 2:1
2020-10-18/15:00 FC KŁODNICA GLIWICE - KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE 7:0
2020-11-14/11:00 KS ORŁY BOJSZÓW - KS KORONA BARGŁÓWKA 2:1
Kolejka nr 8
2020-10-11/11:00 KS ZABRZE - GRZYBOWICE II - KS KORONA BARGŁÓWKA 2:1
2020-10-11/15:00 KS SOŚNICA II GLIWICE - FC KŁODNICA GLIWICE 2:3
2020-10-11/15:00 KS ORŁY BOJSZÓW - LKS LEŚNIK ŁĄCZA 1:1
2020-10-11/15:00 LKS NAPRZÓD II ŻERNICA - LKS TEMPO II PANIÓWKI 1:8
2020-11-15/13:00 LKS NAPRZÓD ŁUBIE - KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE 12:0
Kolejka nr 7
2020-10-04/11:00 LKS TEMPO II PANIÓWKI - KS ORŁY BOJSZÓW 2:0
2020-10-04/11:00 FC KŁODNICA GLIWICE - KS BURZA II BOROWA WIEŚ 1:6
2020-10-04/14:00 LKS LEŚNIK ŁĄCZA - KS ZABRZE - GRZYBOWICE II 1:0
2020-10-04/15:00 KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE - KS KORONA BARGŁÓWKA 2:9
2020-10-04/15:00 LKS NAPRZÓD ŁUBIE - KS SOŚNICA II GLIWICE 1:1
Kolejka nr 6
2020-09-26/16:00 KS ZABRZE - GRZYBOWICE II - LKS TEMPO II PANIÓWKI 1:1
2020-09-27/11:00 KS BURZA II BOROWA WIEŚ - LKS NAPRZÓD ŁUBIE 3:1
2020-09-27/16:00 KS SOŚNICA II GLIWICE - KS KORONA BARGŁÓWKA 2:1
2020-09-27/16:00 KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE - LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2:0
2020-09-27/16:00 KS ORŁY BOJSZÓW - LKS NAPRZÓD II ŻERNICA 6:2
Kolejka nr 5
2020-09-19/16:00 LKS NAPRZÓD II ŻERNICA - KS ZABRZE - GRZYBOWICE II 0:2
2020-09-20/11:00 LKS TEMPO II PANIÓWKI - KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE 5:1
2020-09-20/11:00 KS BURZA II BOROWA WIEŚ - KS KORONA BARGŁÓWKA 6:2
2020-09-20/16:00 LKS LEŚNIK ŁĄCZA - KS SOŚNICA II GLIWICE 3:2
2020-09-20/16:00 LKS NAPRZÓD ŁUBIE - FC KŁODNICA GLIWICE 3:0
Kolejka nr 4
2020-09-13/10:00 KS BURZA II BOROWA WIEŚ - LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2:1
2020-09-13/11:00 FC KŁODNICA GLIWICE - KS KORONA BARGŁÓWKA 3:5
2020-09-13/11:00 KS ZABRZE - GRZYBOWICE II - KS ORŁY BOJSZÓW 0:1
2020-09-13/16:00 KS SOŚNICA II GLIWICE - LKS TEMPO II PANIÓWKI 1:4
2020-09-13/16:00 LKS NAPRZÓD II ŻERNICA - KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE 3:0
Kolejka nr 3
2020-09-06/11:00 LKS TEMPO II PANIÓWKI - KS BURZA II BOROWA WIEŚ 0:5
2020-09-06/16:00 KS ORŁY BOJSZÓW - KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE 3:2
2020-09-06/16:00 LKS NAPRZÓD II ŻERNICA - KS SOŚNICA II GLIWICE 0:3
2020-09-06/16:00 LKS LEŚNIK ŁĄCZA - FC KŁODNICA GLIWICE 2:2
2020-09-06/16:00 LKS NAPRZÓD ŁUBIE - KS KORONA BARGŁÓWKA 0:4
Kolejka nr 2
2020-08-30/11:00 KS BURZA II BOROWA WIEŚ - LKS NAPRZÓD II ŻERNICA 10:1
2020-08-30/11:00 KS ZABRZE - GRZYBOWICE II - KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE 1:1
2020-08-30/17:00 LKS NAPRZÓD ŁUBIE - LKS LEŚNIK ŁĄCZA 0:4
2020-08-30/17:00 FC KŁODNICA GLIWICE - LKS TEMPO II PANIÓWKI 1:8
2020-08-30/17:00 KS SOŚNICA II GLIWICE - KS ORŁY BOJSZÓW 3:2
Kolejka nr 1
2020-08-23/11:00 KS ZABRZE - GRZYBOWICE II - KS SOŚNICA II GLIWICE 0:2
2020-08-23/11:00 LKS TEMPO II PANIÓWKI - LKS NAPRZÓD ŁUBIE 3:0
2020-08-23/16:00 LKS NAPRZÓD II ŻERNICA - FC KŁODNICA GLIWICE 2:2
2020-08-23/17:00 KS ORŁY BOJSZÓW - KS BURZA II BOROWA WIEŚ 0:2
2020-08-23/17:00 LKS LEŚNIK ŁĄCZA - KS KORONA BARGŁÓWKA 5:0
Kolejka nr 1
2020-08-23/17:00 KS SOKÓŁ II ŁANY WIELKIE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 2
2020-08-30/17:00 PAUZJE - KS KORONA BARGŁÓWKA -:-
Kolejka nr 3
2020-09-06/16:00 KS ZABRZE - GRZYBOWICE II - PAUZJE -:-
Kolejka nr 4
2020-09-13/16:00 PAUZJE - LKS NAPRZÓD ŁUBIE -:-
Kolejka nr 5
2020-09-20/16:00 KS ORŁY BOJSZÓW - PAUZJE -:-
Kolejka nr 6
2020-09-27/16:00 PAUZJE - FC KŁODNICA GLIWICE -:-
Kolejka nr 7
2020-10-04/15:00 LKS NAPRZÓD II ŻERNICA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 8
2020-10-11/15:00 PAUZJE - KS BURZA II BOROWA WIEŚ -:-
Kolejka nr 9
2020-10-18/15:00 LKS TEMPO II PANIÓWKI - PAUZJE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-25/14:00 PAUZJE - KS SOŚNICA II GLIWICE -:-
Kolejka nr 11
2020-11-08/13:00 LKS LEŚNIK ŁĄCZA - PAUZJE -:-