Futsal

7/09/2023 12:00

Śląsko – opolska 2. liga futsalu kobiet

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza do udziału w śląsko – opolskiej 2. lidze futsalu kobiet w sezonie 2023/2024.
22/02/2023 07:00

Turniej o Puchar Prezesa Śl. ZPN zakończył rozgrywki KSSE MLF

Rozgrywki KSSE Młodzieżowej Ligi Futsalu dobiegły końca. W obu kategoriach zwyciężyli zawodnicy GKS-u Jastrzębie. O awans do Turnieju Finałowego o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej, który odbył się w Tychach, młodzież rywalizowała we wszystkich Podokręgach Śl. ZPN od listopada 2022 roku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom i rodzicom za zaangażowanie oraz udział w naszych rozgrywkach. Wielkie słowa podziękowania kierujemy do sponsora rozgrywek - Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z Prezesem Januszem Michałkiem na czele. Turniej finałowy w Tychach wsparł także Polski Związek Piłki Nożnej. 
11/02/2023 12:00

PÓŁFINAŁ KSSE MLF U-12 W SOŚNICY

W Podokręgu Racibórz, Rybnik i Zabrzu zostały przeprowadzone turnieje eliminacyjne KSSE MLF w kategorii U-12, w których wyłoniono po dwie najlepsze drużyny. W niedzielę od godziny 13:00 6 drużyn będzie rywalizowało o awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w Tychach. W turnieju Młodzika D2 zagrają:- w grupie A: Futsal Akademia Pyskowice, LKS Tworków, KS Płomień Połomia- w grupie B: SWSM Promotor Zabrze, Unia Racibórz, KS GKS Jastrzębie S.A.
11/02/2023 10:00

PÓŁFINAŁ KSSE MLF U10 W SOŚNICY

W Podokręgu Racibórz, Rybnik i Zabrzu zostały przeprowadzone turnieje eliminacyjne KSSE MLF w kategorii U-10, w których wyłoniono po dwie najlepsze drużyny. W niedzielę od godziny 8:00 6 drużyn będzie rywalizowało o awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w Tychach. W turnieju Orlika E2 zagrają:- w grupie A: MKS Zaborze, Unia Racibórz, KS GKS Jastrzębie S.A.- w grupie B: Kopalnia Talentów Sośnica Gliwice, Akademia Piłkarska Gol Racibórz, LKS Forteca Świerklany.
20/12/2022 16:00

FUTSAL AKADEMIA PYSKOWICE ORAZ SWSM PROMOTOR ZABRZE W PÓŁFINALE KSSE MLF W KATEGORII U12

W niedzielę zespoły Futsal Akademia Pyskowice i SWSM Promotora Zabrze wywalczyły awans do półfinałów KSSE Młodzieżowej Ligi Futsalu w kategorii U-12. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Herbert Jatta uhonorował wszystkie drużyny uczestniczącego w tegorocznej edycji w Podokręgu Zabrze. ZDJĘCIA Z WRĘCZENIA - TUTAJ
20/12/2022 10:00

Zaborze oraz Sośnica w półfinale KSSE MLF w kategorii U10

W sobotę zespoły MKS-u Zaborze i Kopalni Talentów Sośnicy Gliwice wywalczyły awans do półfinałów KSSE Młodzieżowej Ligi Futsalu w kategorii U-10. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Śląskiego Związku Piłki Nożnej Herbert Jatta oraz członek Komisji Futsalu i Piłki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Czok uhonorowali wszystkie drużyny uczestniczące w tegorocznej edycji w Podokręgu Zabrze. ZDJĘCIA Z WRĘCZENIA - TUTAJ