Futsal

ZAPISY DO ŚLĄSKO-OPOLSKIEJ 3 LIGI FUTSALU

13/09/2021 14:00 Barbara Knebel

Komisja  Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza do udziału w rozgrywkach śląsko-opolskiej 3 ligi futsalu w sezonie 2021/2022.


Warto aktywnie wypełnić zimową przerwę ligową i wziąć udział w rozgrywkach halowych. Zachęcamy zespoły „trawiaste” do udziału w naszych rozgrywkach ligowych, których start zaplanowano na koniec października, a zakończenie rozgrywek na luty.

A oto najważniejsze informacje:
Szacowana ilość drużyn: 6 – 8. System rozgrywek: mecz i rewanż (maksymalnie 7 spotkań u siebie i 7 na wyjeździe). Termin rozgrywek: mecze w weekendy (gospodarz ustala godzinę w okresie – soboty od 14.00 do 20.00 i w niedzielę od 11.00 do 20.00). Koszty obsługi sędziowskiej to około 400 zł brutto za mecz w roli gospodarza. Należy zapewnić obsługę medyczną. Hala: zalecany wymiar hali 40 x 20 m lub zbliżony. Opłaty: Wpisowe 1000,00 zł za udział w rozgrywkach. W lidze mogą brać udział zawodnicy grający na trawie. Żeby uczestniczyć w rozgrywkach należy posiadać stowarzyszenie, klub lub być sekcją innego zespołu i być członkiem Wojewódzkiego Związku Piłki Nożnej (służymy pomocą w tym temacie).

Zgodnie z Uchwałą Licencyjną termin zgłoszeń i przesłania dokumentów licencyjnych mija 10 października. Po wysłaniu mailowego zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. klub otrzyma komplet dokumentów związanych z otrzymaniem licencji.

Dodatkowych informacji udziela Przewodniczący Komisji Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej Arkadiusz Grzywaczewski pod numerem telefonu 504-197-289.