HLPZ

30/01/2023 07:20

Współpraca z samorządami

Rozgrywki Halowej Ligi Podokręgu Zabrze są tak skonstruowane, że początkowa faza każdej edycji toczy się w kilku miastach i gminach. Współpraca z samorządami pozwala nam zaszczepić w najmłodszych chęć nie tylko do piłkarskiej rywalizacji, ale i sportowego trybu życia. Naszymi partnerami są: Gierałtowice, Knurów, Pilchowice, Pyskowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś i Ornontowice.
27/01/2023 07:52

Nim ruszy ekstraklasa...

Piątek, piłkarskiego weekendu początek. Dzisiaj rozgrywki wznawia ekstraklasa, jednak przed pierwszym meczem mamy dla Was kolejną porcję informacji związanych ze sponsorami bieżącej edycji Węglokoks Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Czas najwyższy zaprezentować Hotel Silvia, Firmę Kamiński i Sieć Pizzerii Biesiadowo.
24/01/2023 18:49

Piłkarze grają, sponsorzy wspierają

Wczoraj prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej – Cezary Kulesza przedstawił nowego selekcjonera reprezentacji Polski – Fernando Santosa, natomiast my dzisiaj pragniemy poinformować o kolejnych firmach, które wspierają Węglokoks Halową Ligę Podokręgu Zabrze. W gronie sponsorów naszego sztandarowego projektu – trwają eliminacje 11 edycji – są Eurokan, CrazyBuble i Walkowski Kuczera.
18/01/2023 07:24

Lubotech też

W poprzednich newsach informowaliśmy o naszych biznesowych partnerach, które wspierają Halową Ligę Podokręgu Zabrze od kilku sezonów. Z kolei dzisiaj z wielką przyjemnością przedstawiamy nowego przyjaciela, który wspiera tegoroczną edycję Węglokoks HLPZ. Jest to firma Lubotech, którą witamy serdecznie w naszym teamie.
17/01/2023 12:00

WĘGLOKOKS HLPZ - WYNIKI TRAMPKARZY ORAZ ORLIKÓW

W weekend rozegraliśmy cztery turnieje eliminacyjne goszcząc w Toszku oraz Pilchowicach. W kategorii trampkarz prym wiodły drużyny Futsal Akademii Pyskowice oraz KS Carbo Gliwice, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach, natomiast w kategorii orlik oba miejsca premiowane awansem do finału zgarnęły drużyny Akademii TEAM Gliwice.
16/01/2023 14:35

Ligowe trio wspiera HLPZ

Kolejny pakiet sponsorów bieżącej edycji Węglokoks Halowej Ligi Podokręgu Zabrze obejmuje firmy, z którymi mamy przyjemność współpracować również przy okazji rozgrywek Klas A, B i C. Konkretnie mamy na myśli Minibrowar Majer, Kolektor i Eurotech. Każda z tych firm znana jest ze sponsoringu tytularnego wspomnianych rozgrywek ligowych, natomiast dzisiaj informujemy o ich wsparciu naszego flagowego projektu, którym jest popularna HLPZ.