HLPZ

15/03/2023 10:25

Z przyjacielską wizytą

Przewodniczący Rady Miasta Gliwice Marek Pszonak, 14 marca spotkał się z wolontariuszami oraz organizatorami Węglokoks Halowej Ligi Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Złożył na ich ręce serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wkład wniesiony w organizację naszego turniej. Węglokoks Halowa Liga Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej to sztandarowy program Podokręgu Zabrze Śl.ZPN. Finały turnieju rozgrywane od kilku lat na hali Arena Gliwice co roku skupiają najlepsze zespoły, które w atmosferze piłkarskiego święta rewanżują się wspaniałymi piłkarskimi emocjami. W tym roku udział w turnieju wzięła rekordowa ilość prawie 3 tysięcy zawodniczek i zawodników. „Proszę przyjąć serdeczne podziękowania za wyjątkowe zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w organizacji XI edycji Turnieju Piłki Nożnej Halowej Podokręgu Zabrze. Doceniam wydarzenia, które tak jak turniej pozwalają na rozwijanie pasji sportowych młodych ludzi w duchu zdrowej rywalizacji, dzięki którym mogą sprawdzić swoje umiejętności, nabyć nowe doświadczenia i zaznać smaku sukcesów. Życzę wytrwałości w realizacji planowanych zamierzeń, w tym kolejnych edycji rozgrywek, zadowolenia płynącego z podejmowanych wyzwań, a także zdrowia i pomyślności w życiu zawodowym oraz osobistym. Pozwalam sobie również życzyć, by zaangażowanie w podejmowane działania było źródłem zarówno satysfakcji, jak i społecznego uznania.” Pisał w podziękowaniach Przewodniczący Rady Miasta Gliwice Marek Pszonak. W spotkaniu, którego jednym z inicjatorów był Tomasz Kulczycki wiceprezes Podokręgu Zabrze udział wzięli: Daria Podeszwa Julia Zawrat Agnieszka Lewandowska Karol Podeszwa Oliwier Poręba Jakub Drabek Adam Tarczyński Adaś Tarczyński Franciszek Sołtys Grzegorz Podeszwa Wyróżnieni zostali również: Krzysztof Kuroń Jakub Lachowski Kacper Siluk
6/03/2023 19:00

WYNIKI FINAŁU WĘGLOKOKS HLPZ Śl. ZPN

W dniach 4-5 marca w Arenie Gliwice odbyły się finały w ośmiu kategoriach wiekowych turnieju Węglokoks Halowa Liga Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Gratulujemy drużynom uczestniczącym w 11. edycji Węglokoks HLPZ Śl. ZPN i już zapraszamy do kolejnej edycji, który wystartuje jesienią.
3/03/2023 16:34

Największe kluby wspierają WĘGLOKOKS HLPZ Śl. ZPN

Finał Węglokoks Halowej Ligi Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej już 4 i 5 marca. Przedstawiamy firmy i instytucje, które wspierają 11. edycję tego projektu. Dzisiaj czas na największe kluby Podokręgu Zabrze – Górnik Zabrze i Piast Gliwice.
3/03/2023 09:31

1 dzień do finału

Finał Węglokoks Halowej Ligi Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej już 4 i 5 marca. Przedstawiamy firmy i instytucje, które wspierają 11. edycję tego projektu. Dzisiaj czas na Stadion Śląski i Związek Miast Polskich.
2/03/2023 09:03

2 dni do finału

Finał Węglokoks Halowej Ligi Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej już 4 i 5 marca. Przedstawiamy firmy i instytucje, które wspierają 11. edycję tego projektu. Dzisiaj czas na partnerów medialnych – TVP Sport, TVP 3, Łączy Nas Piłka, Nowiny Gliwickie, Dzisiaj w Gliwicach, TV Imperium, BIG BANG Media, TVS, Dziennik Zachodni, Radio CCM, 24gliwice.pl, Sportowa Gmina Pilchowice.
1/03/2023 10:00

FINAŁ WĘGLOKOKS HALOWEJ LIGi PODOKRĘGU ZABRZE ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

W dniach 4-5 marca 2023 r. odbędzie się finał turnieju Węglokoks Halowa Liga Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Zapraszamy serdecznie do kibicowania oraz odwiedzenia nas podczas finału w hali Arena Gliwice.