Seniorzy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW ZINA KLASA OKRĘGOWA ZABRZE-BYTOM

21/06/2022 12:00 Barbara Knebel

31 bramek

LACHOWSKI Marcin (LKS Drama Zbrosławice)


26 bramek

LEWANDOWSKI Rafał (KS Silesia Miechowice)

 

25 bramki

KAJDA Karol (LKS Orzeł Miedary)

 

20 bramek

BEDNORZ Mateusz (LKS Orzeł Miedary)

 

 

17 bramek

BAŁUSZYŃSKI Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

KOSAK Dariusz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

URBAŃSKI Mateusz (LKS Orzeł Miedary)

 

16 bramek

GONDEK Daniel (LKS Olimpia Boruszowice)

JONIK Kewin (LKS Drama Zbrosławice)

 

14 bramek

JANIK Jakub (LKS Przyszłość Ciochowice)

 

13 bramek

DASZKIEWICZ Paweł (LKS Orzeł Miedary)

HERMASZ Mateusz (LKS Drama Zbrosławice)

GÓRKA Grzegorz (KS Sośnica Gliwice)

JAKUBOWSKI Dawid (LKS Żyglin)

JANIK Szymon (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

KOTALCZYK Filip (LKS Drama Zbrosławice)

MAŁACZYŃSKI Patryk (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

RÓŻAŃSKI Damian (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

 

12 bramek

ADAMCZYK Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

POCIECHA Sebastian (ŁTS Łabędy)

SOBEK Remigiusz (KS Sośnica Gliwice)

WIŚNIEWSKI Marek (ŁTS Łabędy)

 

11 bramek

CZIBA Damian (LKS Żyglin)

PSTUŚ Karol (LKS Drama Zbrosławice)

 

10 bramek

BODZIONY Krzysztof (LKS Drama Zbrosławice)

PIEWKO Jarosław (KS Start Sierakowice)

STICH Radosław (KS Silesia Miechowice)

 

9 bramek

CHWASTEK Robert (LKS Drama Zbrosławice)

CWAJNA Jakub (KS Burza Borowa Wieś)

MICZKA Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

PODLACHA Michał (KS Burza Borowa Wieś)

TUROWSKI Karol (LKS Sokół Orzech)

 

8 bramek

BANAŚ Karol (LKS Drama Zbrosławice)

BRZEZINA Daniel (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

CHWOLIK Manuel (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

KASPRZYK Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

MISZOK Dawid (LKS Żyglin)

PILARSKI Piotr (LKS Sokół Orzech)

 

7 bramek

DASZKIEWICZ Dariusz (LKS Olimpia Boruszowice)

KAPICA Paweł (LKS Olimpia Boruszowice)

MAKOWSKI Piotr (LKS Drama Zbrosławice)

MISZUDA Oskar (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

MIZERA Jarosław (KS Sośnica Gliwice)

 

6 bramek

CZAJA Łukasz (LKS Przyszłość Ciochowice)

DZIDO Adam (LKS Drama Zbrosławice)

FICEK Damian (KS Sośnica Gliwice)

GAJEWSKI Dawid (LKS Drama Zbrosławice)

JANKOWSKI Wojciech (KS Silesia Miechowice)

JAWOREK Łukasz (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

JOSZKO Jakub (KS Burza Borowa Wieś)

KWIĘDACZ Denis (KS Silesia Miechowice)

PTAK Marek (LKS Drama Zbrosławice)

SARNECKI Kacper (KS Start Sierakowice)

 

5 bramek

BANAŚ Kamil (LKS Drama Zbrosławice)

CURYŁO Remigiusz (LKS Orzeł Miedary)

DOBRZYŃSKI Tomasz (MKSR Czarni Pyskowice)

FIC Adam (LKS Drama Zbrosławice)

FIC Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

GRECZ Michał (MKS Czarni Pyskowice)

KAMIŃSKI Marek (KS Start Sierakowice)

KOCOT Piotr (LKS Orzeł Miedary)

KONIECZNY Piotr (LKS Orzeł Miedary)

KUCZA Rafał (ŁTS Łabędy)

LEMIESZKO Mateusz (LKS Orzeł Miedary/LKS Przyszłość Ciochowice)

ŁEBEK Bartłomiej (KS Burza Borowa Wieś)

SOBCZYK Tomasz (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

THIEL Kamil (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

TOKARSKI Łukasz (LKS Sokół Orzech)

WRODARCZYK Michał (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

 

4 bramki

BARAŃSKI Paweł (KS Sośnica Gliwice)

DEREWOŃKO Adam (KS Silesia Miechowice)

FRĄCZEK Kamil (LKS Orzeł Miedary)

HENNE Adam (LKS Przyszłość Ciochowice)

JACHNA Sebastian (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

JANCZAREK Łukasz (KS Start Sierakowice)

KACIUBA Dawid (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

KIEŁPIŃSKI Marcin (KS Sośnica Gliwice)

KRUPA Sebastian (LKS Sokół Orzech)

LESZCZYŃSKI Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

MAJEROWSKI Dawid (ŁTS Łabędy)

MILEWSKI Michał (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

PAZDEJ Mateusz (MKSR Czarni Pyskowice)

POPIEL Wojciech (KS Sośnica Gliwice)

RAPSIEWICZ Marco (MKSR Czarni Pyskowice)

ROGALA Dawid (LKS Olimpia Boruszowice)

ROSOCHACKI Szymon (KS Start Sierakowice)

SADOWSKI Daniel (KS Silesia Miechowice)

SIKORA Jakub (KS Start Sierakowice)

SKOWIERA Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

SOPEL Bartosz (KS Start Sierakowice)

WOJDAT Krzysztof (LKS Orzeł Miedary)

WROŃSKI Marcin (KS Start Sierakowice)

WYŻGOŁ Robert (LKS Żyglin)

ZALESIŃSKI Robert (MKSR Czarni Pyskowice)

ZYGMUNT Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

 

3 bramki

BAJDAŁA Mateusz (LKS Żyglin)

BARTOSZEWICZ Dastin (LKS Przyszłość Ciochowice/KS Sośnica Gliwice)

BURLIGA Adam (LKS Przyszłość Ciochowice)

CHWISTEK Oskar (MKSR Czarni Pyskowice)

DEPTAŁA Rafał (LKS Sokół Orzech)

GACEK Damian (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

GÓRCZYK Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

KANTOR Sławomir (ŁTS Łabędy)

KRAWIEC Stanisław (KS Sośnica Gliwice)

KUBISZ Sebastian (LKS Gwiazda Chudów)

LESZCZYŃSKI Marcin (LKS Drama Zbrosławice)

LIS Mike (MKSR Czarni Pyskowice)

MAJKA Szymon (LKS Sokół Orzech)

NOWAK Marek (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

ORZESZYNA Michał (LKS Drama Zbrosławice)

PACZYNA Dawid (LKS Żyglin Miasteczko Śląskie)

PATEROK Adam (LKS Olimpia Boruszowice)

PIĄTEK Robert (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

POLAK Tomasz (LKS Orzeł Miedary)

PYRKA Sebastian (LKS Przyszłość Ciochowice)

RUTKA Piotr  (LKS Olimpia Boruszowice)

SOBEL Krzysztof (LKS Olimpia Boruszowice)

SUKER Marek (KS Silesia Miechowice)

SZURKA Dominik (KS Silesia Miechowice)

WOŹNIAK Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

 

2 bramki

ADAMCZYK Rafał (ŁTS Łabędy)

BENJAMIN Adam (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

BIENIEK Kewin (LKS Przyszłość Ciochowice)

BLADYCZ Dawid (MKSR Czarni Pyskowice)

BOGDANOWICZ Adam (KS Burza Borowa Wieś)

BORYS Mateusz (KS Start Sierakowice)

BOTOR Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

BRZYTWA Jakub (LKS Olimpia Boruszowice)

DRĄŻCZAK Adrian (KS Start Sierakowice)

FESNER Michał (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

GOGOLOK Piotr (ŁTS Łabędy)

GÓRA Patryk (LKS Przyszłość Ciochowice)

ILNICKI Beniamin (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

KABACIŃSKI Michał (LKS Olimpia Boruszowice)

KISIEL Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

KOC Daniel (ŁTS Łabędy)

KOŁODZIEJ Daniel (KS Silesia Miechowice)

KORZUS Mateusz (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

KOSCHNY Artur (LKS Drama Zbrosławice)

KRĘGIEL Marian (LKS Przyszłość Ciochowice)

LEIN Łukasz (KS Burza Borowa Wieś)

MATERLA Dawid (LKS Przyszłość Ciochowice)

NIEMIEC Łukasz (KS Sośnica Gliwice)

NIEMIRA Karol (KS Burza Borowa Wieś)

NOWICKI Łukasz (KS Silesia Miechowice)

PADUCH Bartłomiej (KS Start Sierakowice)

PASTERNAK Tomasz (MKSR Czarni Pyskowice)

ROSÓŁ Bartosz (KS Burza Borowa Wieś)

ROŻEK Jakub (KS Silesia Miechowice)

SABOROWSKI Łukasz (MKSR Czarni Pyskowice)

SKOWRONEK Mateusz (LKS Orzeł Miedary)

SKUTNIK Artur (LKS Żyglin)

STOLARCZYK Łukasz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

STRYJAKIEWICZ Adam (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

SUDER Łukasz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

SUJECKI Sebastian (KS Start Sierakowice)

ŚCIERSKI Patryk (LKS Żyglin)

ŚWIETLICKI Tomasz (LKS Przyszłość Ciochowice)

TOBOR Mateusz (LKS Sokół Orzech)

TOMALA Maksymilian (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

WARCHAŁOWSKI Daniel (KS Sośnica Gliwice)

WOJTKOWIAK Szymon (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

WSZELAKI Cezary (LKS Żyglin)

ZACZKOWSKI Kewin (LKS Przyszłość Ciochowice)

ŻALEK Patryk (LKS Żyglin Miasteczko Śląskie)

 

1 bramka

BALAWENDER Mariusz (LKS Żyglin)

BELICA Jakub (LKS Drama Zbrosławice)

BOGUCKI Mateusz (MKSR Czarni Pyskowice)

BRODOWSKI Jakub (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

BROJA Michał (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

BRZEZIŃSKI Krystian (KS Burza Borowa Wieś)

BUJAK Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

CEBULA Kacper (LKS Olimpia Boruszowice)

CIESLIK Paweł (LKS Przyszłość Ciochowice)

CYBUL Michał (LKS Olimpia Boruszowice)

CZECH Sebastian (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

DANECKI Artur (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

DOLIBÓG Mateusz (LKS Sokół Orzech)

DUDA Janusz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

DZILIŃSKI Bogumił (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

FRANIEL Łukasz (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

FRANIEL Paweł (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

FRANIELCZYK Marcin (KS Silesia Miechowice)

GLIŃSKI Piotr (KS Start Sierakowice)

GŁADCZAK Robert (KS Burza Borowa Wieś)

GRUSZCZYŃSKI Krzysztof (LKS Olimpia Boruszowice)

JABŁONKA Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

JAKSIK Bartosz (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

JASZCZYSZYN Jakub (MKSR Czarni Pyskowice)

KAFKA Wojciech (LKS Sokół Orzech)

KALIKA Adam (KS Burza Borowa Wieś)

KALINOWSKI Marcin (ŁTS Łabędy)

KĘSIK Jakub (KS Silesia Miechowice)

KOCEK Michał (LKS Żyglin)

KOŁSUT Rafał (MKSR Czarni Pyskowice)

KOWALSKI Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

KOWALSKI Wojciech (MKSR Czarni Pyskowice)

KROCZEK Karol (KS Burza Borowa Wieś)

KUBICZ Sebastian (LKS Gwiazda Chudów)

KUCIŃSKI Przemysław (KS Silesia Miechowice)

KUPIEC Paweł (MKSR Czarni Pyskowice)

KWAŚNIEWSKI Przemek (ŁTS Łabędy)

LECHKI Paweł (LKS Sokół Orzech)

LOSZA Marcin (LKS Gwiazda Chudów)

MAGIERA Łukasz (ŁTS Łabędy)

MICHALSKI Bartosz (LKS Żyglin)

MIK Marek (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

MISZCZAK Damian (KS Silesia Miechowice)

MUSZYŃSKI Bartosz (ŁTS Łabędy)

PAWEŁCZYK Piotr (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

PIETRZYK Dariusz (LKS Drama Zbrosławice)

PILARSKI Piotr (LKS Sokół Orzech)

PRZYBYSZ Adrian (MKSR Czarni Pyskowice)

RAKOWIECKI Daniel (KS Sośnica Gliwice)

REKUS Marcin (LKS Orzeł Miedary)

SADŁO Paweł (LKS Gwiazda Chudów)

SIGMUNDZIK Piotr (ŁTS Łabędy)

SKOTARSKI Stanisław (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

SOJECKI Aleksander (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

SOLAK Damian (KS Burza Borowa Wieś)

SOPORSKI Michał (LKS Olimpia Boruszowice)

SPROT Sebastian (LKS Sokół Orzech)

STANECZEK Łukasz (MKSR Czarni Pyskowice)

SZALA Bartłomiej (LKS Sokół Orzech)

SZALA Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

SZOŁTYSIK Jakub (LKS Sokół Orzech)

SZURMA Jakub (KS Burza Borowa Wieś)

TANTAOUI Zakaria (KS Burza Borowa Wieś)

TOMALA Dominik (LKS Sokół Orzech)

WESOŁOWSKI Mateusz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

WIETEK Krzysztof (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

WÓJCIK Sebastian (LKS Orzeł Miedary)

WYLĄG Mateusz (LKS Sokół Orzech)

ZUBEK Denis (LKS Przyszłość Ciochowice)

ŻYDEK Sławomir (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

 

SAMOBÓJCZA

1 bramka

DUDA Janusz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

DUDA Klaudiusz (LKS Żyglin)

GRUSZCZYŃSKI Krzysztof (LKS Olimpia Boruszowice)

KATA Paweł (MKSR Czarni Pyskowice)

MIK Marek (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

PADUCH Bartłomiej (KS Start Sierakowice)

PIETRZYBA Adam (LKS Gwiazda Chudów)

SIKORA Jakub (KS Start Sierakowice)

SKOWIERA Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

SOBCZYK Tomasz (KS Orzeł Biały Piekary Śląskie)

SOPORSKI Michał (LKS Olimpia Boruszowice)

WARZYCHA Jakub (KS Silesia Miechowice)