Podokręg Zabrze

SPARINGI W ZABRZU

12/01/2022 08:00 Barbara Knebel

Terminy: zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie internetowej Podokręg Zabrze

Miejsce zawodów: boisko MKSu Zaborze Zabrze ul. Wyciska 6

Osoba kontaktowa: Barbara Knebel – TYLKO POPRZEZ email zabrze@slzpn.pl

Kwota: tabela kosztów

Płatność:
PKO BP - 15 1020 2313 0000 3602 0605 8723

Opłatę prosimy uiszczać najpóźniej tydzień przed planowanym rozegraniem meczu. 

Tytuł płatności:
wpisowe - data rozegrania meczu

W przypadku niedotrzymania terminu odwołania meczu w ustalonym terminie 72h przed terminem rozegrania meczu na konto klubu MKS Zaborze zostaje przekazana kwota 50zł.


29 stycznia (sobota)

15:40-17:15 

17:20-18:55   

19:00-20:35

30 stycznia (niedziela) 

14:00-15:35 LKS Zryw Radonia - LKS Orzeł Stanica

15:45-17:20

17:30-19:05

19:10-20:45

 

2 lutego (środa)

20:00-21:35

5 lutego (sobota)

15:40-17:15 LKS Iskra Połomia - LZS Kotlarnia

17:20-18:55 GKS Gwarek II Ornontowice - LKS Woszczyce

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - LKS Amator Rudziniec

6 lutego (niedziela) 

14:00-15:35 LKS Zryw Radonia - KS Orły Bojszów

15:45-17:20

17:30-19:05 LKS Młodość Rudno - 

19:10-20:45

 

9 lutego (środa)

20:00-21:35

12 lutego (sobota)

15:40-17:15 PKS Ruch Kozłów - KS Sośnica Gliwice

17:20-18:55 LKS Iskra Połomia  - LKS Ślązak Bycina

19:00-20:35 LKS Start Kleszczów - KS Korona Bargłówka

13 lutego (niedziela) 

14:00-15:35 KS Zamkowiec Toszek - LKS Wilki Wilcza

15:45-17:20 LKS Olimpia Pławniowice - LKS Zryw Radonia

17:30-19:05 LKS Naprzód Łubie - KS Orły Bojszów

19:10-20:45 LKS Młodość Rudno - 

 

16 lutego (środa)

20:00-21:35

19 lutego  (sobota)

15:40-17:15 PKS Ruch Kozłów - LKS Leśnik Łącza

17:20-18:55 LKS Iskra Połomia - LKS Amator Rudziniec

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - UKS Brasil Czekanów

20 lutego (niedziela)

14:00-15:35 FC Kłodnica Gliwice - LKS Zryw Radonia

15:45-17:20 LKS 45 Bujaków - GKS Gwarek II Ornontowice

17:30-19:05 LKS Olimpia Pławniowice - KS Zamkowiec Toszek

19:10-20:45 LKS Start Kleszczów - LZS Kotlarnia-Goszyce

 

23 lutego (środa)

20:00-21:35

26 lutego (sobota)

15:40-17:15 PKS Ruch Kozłów - LKS Iskra Połomia

17:20-18:55 LKS 45 Bujaków - LKS Tempo II Paniówki

19:00-20:35 LKS Naprzód Łubie - LKS Orzeł Paczyna

27 lutego (niedziela)

14:00-15:35 LKS Leśnik Łącza - FC Kłodnica Gliwice

15:45-17:20 

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - LKS Młodość Rudno

19:10-20:45 

 

2 marca (środa)

20:00-21:35

5 marca (sobota)

15:40-17:15 PKS Ruch Kozłów - LKS Orzeł Koty

17:20-18:55 LKS Iskra Połomia - LKS Orzeł Paczyna

19:00-20:35 LKS 45 Bujaków - LKS Orzeł Mokre

6 marca (niedziela)

14:00-15:35 LKS Naprzód Świbie - LKS Rzemiosło Dziewkowice

15:45-17:20 LKS Olimpia Pławniowice - LKS Ślązak Bycina

17:30-19:05 LKS Młodość Rudno - 

19:10-20:45

 

9 marca (środa)

20:00-21:35

12 marca (sobota)

15:40-17:15 FC Kłodnica Gliwice - LKS Tempo Paniówki

17:20-18:55

19:00-20:35

13 marca (niedziela)

14:00-15:35 

15:45-17:20 LKS Olimpia Pławniowice - LKS Młodość Rudno

17:30-19:05 LKS Start Kleszczów - KS Zamkowiec Toszek

19:10-20:45